Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 28.9.2023

ZŠ Knířov obdržela 50 tisíc korun na přírodní učebnu ve školní zahradě

09.09.15

Cena ZS Knirov 1ZŠ Knířov obdržela 7. září od zástupců Nadačního fondu Tesco dárkový šek na 50 tisíc korun na vybudování přírodní učebny ve školní zahradě. Finanční dotaci získala škola v rámci programu společnosti Tesco Pomáháme s Vámi. Základní škola zvítězila se svým zajímavým projektem díky podpoře zákazníků Tesco, kteří mu dali svůj hlas. Předávání dárkového šeku se v tělocvičně školy zúčastnili a velkou radost z něho měli všichni žáci i učitelky.

 

 

 

 

 

 

 

Cílem unikátního celorepublikového programu Pomáháme s Vámi společnosti Tesco je podpora lokálních neziskových a příspěvkových organizací, kterým finanční odměna pomůže zrealizovat nominovaný projekt.

 

Během celého června dostali zákazníci obchodů Tesco za nákup nad 200 korun speciální žeton, který pak na označeném místě za pokladní zónou mohli vhodit do hlasovacího zařízení svému favoritovi. Do programu Pomáháme s Vámi byli aktivně zapojeni jak zákazníci, tak všichni zaměstnanci společnosti Tesco v České republice.

 

Unikátní charitativní program představila společnost Tesco v březnu letošního roku. Místní neziskové a příspěvkové organizace přihlásily v první fázi na 400 svých projektů. Fórum dárců, odborný garant soutěže, následně všechny nominace prověřil z hlediska jejich transparentnosti, důvěryhodnosti i udržitelnosti a vybral do finálního hlasování 252 projektů.

 

Do hlasování o nejlepší projekt se mohli zapojit také lidé na internetu. Na Facebookové stránce „Pomáháme s Vámi” mohla internetová veřejnost vybírat ze všech 252 projektů a hlasovat pomocí takzvaných lajků. Nejoblíbenější projekt byl pak opět odměněn částkou 50 tisíc korun na realizaci. Výsledky soutěže na Facebooku byly zcela nezávislé na hlasování v obchodech.

 

Cena ZS Knirov 2Cena ZS Knirov 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena ZS Knirov 4