Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 30.6.2022

Další příležitost k očipování neočipovaných nádob na směsný komunální odpad

Email Tisk PDF

01.06.22

Foto archiv město Vysoké MýtoVe dnech 13.-14. června a 27.-28. června proběhne další čipování neočipovaných nádob na směsný komunální odpad. Čipování proběhne zároveň se svozem odpadů, tedy v pondělí nebo v úterý podle harmonogramu.  Žádáme proto domácnosti, aby měly nádoby ve svozový den vystavené od 5:00 do 23:00, nejlépe již večer před svozem. Prosíme všechny domácnosti, kterým se na nádobě neobjeví čip, aby kontaktovaly městský úřad, odbor životního prostředí na emailovou adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


 

Objednávání pytlů a nádob na odpad

Email Tisk PDF

06.08.10

libchavy.jpgEKOLA České Libchavy s. r. o. na webových stránkách zprovoznila aplikaci umožňující objednávání pytlů a nádob na shromažďování odpadu. Aplikaci naleznete na adrese http://www.ekola.cz/ v sekci E-obchod, příp. můžete využít tento odkaz: http://www.mariuspedersen.cz/?firm=33&menuid=e-obchod

Po spuštění aplikace Vám budou nabídnuty dvě kategorie (Prodej popelnic a Prodej pytlů na odpady), po potvrzení jedné z nich budete moci prostřednictvím nastaveného formuláře provést příslušnou objednávku. Tato aplikace je přístupná všem uživatelům internetu.