Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 17.8.2022

Vysoké Mýto se prezentovalo na veletrhu Regiontour a Go v Brně

18.01.05

Město Vysoké Mýto se ve dnech 13. – 16. ledna 2005 prezentovalo na 14. veletrhu cestovního ruchu Regiontour a Go v Brně.
Ve čtvrtek 13. ledna společnou expozici Pardubického a Královéhradeckého kraje slavnostně otevřeli hejtmani Michal Rabas a Pavel Bradík, kteří tu také přivítali mnoho zajímavých hostů, zástupců měst a krajů, mezi kterými nechyběl ani starosta Města Vysokého Mýta pan Bohuslav Fencl a pan místostarosta Ing. Martin Krejza.
  
 
Ve čtvrtek a pátek byla tato prestižní mezinárodní výstava turistických možností určena především pro odbornou veřejnost – optimální místo a čas pro obchodní setkání profesionálů cestovního ruchu. Sobota a neděle pak byla určena zejména veřejnosti laické.
 
 
Veletrh byl tradičně doplněn pestrým doprovodným programem. Návštěvníci výstavy tak mohli shlédnout nespočet tanečních a hudebních vystoupení i netradičních show (mistři ve švihání bičem, bubenická show skupiny Jumping Drums, rytířské turnaje apod.)
 

V letošním roce se Vysoké Mýto zúčastní také veletrhů Regionpropag Pardubice a Holiday World, který se uskuteční v termínu 17. – 20. února 2004 na pražském Výstavišti.