Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 28.6.2022

Uzavírka komunikace v ulici Jiráskova ve Vysokém Mýtě od 9. 2. do 12. 2.

08.02.22

Dopravní značka - práce na silniciV souvislosti s výkopovými pracemi při plánované opravě vodovodu dojde od 9. do 12. února k uzavření provozu na místní komunikaci v ulici Jiráskova ve Vysokém Mýtě v úseku mezi křižovatkami ulic Riegerova a Pivovarská. V době uzavírky bude objízdná trasa z ulice Pivovarská vedena po ulici Jiráskova ve směru k silnici III/30523 v ulici Vraclavská. Pak povede po ulici Vraclavská ve směru k silnici I/35 v ulice Hradecká. Poté objízdná trasa pokračuje po ulici Hradecká ve směru na Litomyšl až ke křižovatce se silnicí II/357 v ulice Gen. Svatoně. Na křižovatce s ulicí Jiráskova objízdná trasa končí.
 
Objízdná trasa z ulice Jiráskova je vedena po ulici Riegerova ve směru k silnici I/35 v ulici Hradecká. Pak vede ulicí Hradecká ve směru na Hradec Králové až ke křižovatce se silnicí III/30523 v ulici Vraclavská. Dále po ulici Vraclavská ke křižovatce s místní komunikací ulice Jiráskova, kde je objízdná trasa ukončena.
 
Po dobu uzavírky je stanovená přechodná úprava provozu dostupná k nahlédnutí na úřední desce Městského úřadu Vysoké Mýto.