Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je úterý 28.6.2022

Vyplněním dotazníku pomůžete zkvalitnit komunikaci a informovanost ve městě

01.02.22

Ilustrační foto Jaroslav HorákMěsto Vysoké Mýto v letošním roce připravuje komunikační strategii, jejímž cílem je zkvalitnění komunikace, zvýšení informovanosti o jeho činnosti a službách a o dění ve městě prostřednictvím nových internetových stránek. V rámci přípravy strategie byl zpracován DOTAZNÍK, který pomůže zjistit, jak se k vám informace dostávají a jakou formu komunikace preferujete. Otázky směřují i na vaši spokojenost a váš názor na přehlednost a úplnost městských internetových stránek.

 

Tyto aktivity město realizuje v rámci projektu Přívětivý mikroregion Vysokomýtsko, proto v dotazníku naleznete také otázky, které se netýkají pouze města, ale také prezentace a komunikace celého mikroregionu.

 

Výsledky dotazníku budou použity jako podklad k analytické části komunikační strategie města Vysokého Mýta a mikroregionu Vysokomýtsko. Významná část bude věnována internetovým stránkám města a mikroregionu. Dokončení strategie je plánováno na polovinu letošního roku.

 

Dotazníkové šetření probíhá do 28. února. Poté bude vyhodnoceno a jeho výsledky budou prezentovány mimo jiné i na internetových stránkách města.

 

Předem vám děkujeme za účast na dotazníkovém šetření.

 

Otevřít dotazník

 

 

Projekt Přívětivý mikroregion Vysokomýtsko je spolufinancován Evropskou unií.

 

logo EU