Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 26.6.2022

Očkování bez registrace proti onemocnění covid-19 ve Vysokém Mýtě (aktualizováno 28. 11.)

04.11.21

Očkování bez registraceordinaci praktické lékařky MUDr. Lenky Dejdarové probíhá očkování bez registrace vakcínou Comirnaty od firmem Pfizer a BioNTech a vakcínou Janssen od firmy Johnson & Johnson. Očkuje se vždy při 6 (5) zájemcích. Termíny očkování a další informace jsou uvedeny na webových stránkách www.mudrlenkadejdarova.czPokud nejste pacienty MUDr. Lenky Dejdarové, zašlete jí e-mailem na adresu  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  svoje údaje - jméno, příjmení, rodné číslo, číslo pojišťovny a číslo telefonu.

 

V provozu je rovněž očkovací místo ve Vysokomýtské nemocnici. Očkuje se zde vakcínou Comirnaty od společností Pfizer a BioNTech a také Modernou. Modernou se očkuje pouze 3. posilující dávka. Více informací naleznete na webových stránkách Vysokomýtské nemocnice www.vmnemocnice.cz.

 

Očkování bez předchozí registrace je umožněno občanům v Pardubickém kraji v očkovacím kamionu nebo na očkovacím místě mobilním očkovacím týmem Podané ruce, který putuje po celém kraji. Očkuje se jednodávkovou vakcínou Janssen od společnosti Johnson & Johnson a dvoudávkovou vakcínou Comirnaty od společnosti Pfizer a BioNTech.

Přehled míst, kam do 17. prosince přijede očkovací kamion (mobilní očkovací tým).

 

Mládež starší dvanácti let očkuje ve Vysokém Mýtě praktická lékařka pro děti a mládež MUDr. Eva Papoušková vakcínou Comirnaty od společností Pfizer a BioNTech. V případě zájmu se objednávejte telefonicky tel: 465 423 922.