Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 26.6.2022

Omezení provozu v ulici Českých bratří z důvodu opravy povrchu komunikace

29.07.21

Značka práce na silniciTřetí etapou bude od pondělí 2. srpna do 31. srpna pokračovat oprava komunikace v ulici Českých bratří ve Vysokém Mýtě. V souvislosti s tím dojde v ulici v místech od křižovatky s ulicí Milíčova za křižovatku s ulicí Brandlova k omezení provozu na jeden jízdní pruh. Provoz bude řízen semafory. Stavební práce v rámci opravy povrchu komunikace v ulici Českých bratří budou provedeny ve dvou etapách. V průběhu první etapy v termínu od 2. srpna do 17. srpna dojde k uzavírce části místní komunikace ulice Brandlova, a to v místě křižovatky s ulicí Českých bratří, u domu č. p. 20 viz. příloha č. 2. Do ulice Brandlova bude umožněn vjezd z ulice Žerotínova. V průběhu druhé etapy v termínu od 16. srpna do 31. srpna dojde k uzavírce provozu v místech křižovatek ulice Českých bratří s ulicemi Brandlova a Palackého, a to ve směru od ulice Roháčova viz. příloha č. 3.  

 

V rámci opravy bude odfrézován povrch komunikace, narovnány stávající obrubníky, osazeny vodící pásky, výškově vyrovnány kanalizační vpusti a položen asfaltový koberec.

 

Přechodná úprava provozu na místních a pozemních komunikacích je dostupná k nahlédnutí také na úřední desce Městského úřadu Vysoké Mýto.