Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 9.12.2022

Částečná a úplná uzavírka komunikací v ulicích Vraclavská a Průmyslová

21.11.22

Dopravní značkaNa objízdné trase silnice I/35 ve Vysokém Mýtě dojde v souvislosti s opravou povrchu komunikace k omezení provozu v místě křižovatky ulic Průmyslová a Vraclavská a v ulici Průmyslová. Stavební práce budou rozděleny na etapy. V průběhu 1. etapy od 22. do 27. listopadu bude částečně uzavřen provoz v ulici Vraclavská v místě křižovatky s ulicí Průmyslová, kdy bude umožněn průjezd ulicí Vraclavská v jednom jízdním pruhu a bude možnost odbočit do ulice Průmyslová. 

 

V průběhu 2. etapy v termínu od 28. listopadu do 4. prosince dojde k částečnému uzavření v místě křižovatky ulic Vraclavská a Průmyslová, kdy bude umožněn průjezd pouze po ulici Vraclavská a nebude možno odbočit do ulice Průmyslová. Příjezd do ulice Průmyslová bude umožněn pouze ze silnice I/35. 

 

V ulici Průmyslová přibližně v úseku od ČOV po odbočku do sběrného dvora bude omezen provoz na jeden jízdní pruh. Provoz bude řízen semafory, a to po celou dobu provádění stavebních prací do 9. prosince.

 

K úplnému uzavření provozu v místě křižovatky ulic Průmyslová a Vraclavská dojde od 5. do 6. prosince. V době uzavírky křižovatky ulic Průmyslová a Vraclavská bude umožněn vjezd do ulice Průmyslová ze silnice I/35.

 

Po celou dobu omezení provozu v ulicích Průmyslová a Vraclavská bude zachován příjezd k firmám a provozovnám sídlícím podél těchto komunikací i příjezd do sběrného dvora a do zahrádkářské kolonie v ulici Průmyslová.

 

Objízdná trasa bude stanovena v době úplné uzavírky provozu v místě křižovatky ulic Vraclavská a Průmyslová, a to od 5. do 6. prosince, a bude vedena po silnicích III/30523, III/30527, III/35712, III/35711 přes Vanice na silnici II/357 v ulici Generála Svatoně zpět do Vysokého Mýta.

 

Uzavírkou budou dotčené autobusové linky 700703, 700925 a 700927 dopravce BusLine Pardubicko s. r. o. Po dobu uzavírky nebude obsluhována zastávka Vysoké Mýto, žel.st. v obou směrech.

 

Časové rozvržení jednotlivých etap, místa prováděných prací a objízdná trasa jsou vyznačeny v Situaci DIO, která je přílohou.

 

Po dobu uzavírky je informace o této přechodné úpravě provozu dostupná k nahlédnutí na úřední desce Městského úřadu Vysoké Mýto. 

 

pdfSituace dopravního omezení při obnově povrchu komunikací v ulicích Vraclavská a Průmyslová