Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 28.9.2023

Veřejná finanční sbírka na přímou pomoc ukrajinským uprchlíkům ubytovaným ve Vysokém Mýtě

07.04.22

SbírkaMěsto Vysoké Mýto vyhlásilo na základě rozhodnutí rady města veřejnou finanční sbírku. Peníze půjdou na zajištění základních životních potřeb ukrajinských uprchlíků ubytovaných ve Vysokém Mýtě. Děkujeme všem za jejich příspěvky," řekl starosta František Jiraský. Finanční příspěvek lze zaslat na transparentní účet číslo 306312306/0300 u ČSOB, a. s., také prostřednictvím QR kódu, či přinést do pokladniček.

 

 

 

QR kód veřejné sbírky

 

 

V případě zaslání finančních prostředků na transparentní účet se zobrazí název účtu plátce, číslo jeho účtu, výše a měna platby, datum připsání platby, popis platby a zpráva pro příjemce, rovněž variabilní, konstantní a specifický symbol, pokud byly plátcem uvedeny.

 

Dárce odesláním své platby na transparentní účet města vyjadřuje souhlas se zveřejněním svých osobních údajů v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, kterými jsou jméno/název účtu a další uvedené údaje, včetně výše zaslané finanční částky.

 

Stav sbírkového účtu lze sledovat na webových stránkách ČSOB, a. s. 

 

Do sbírky lze přispět také do pokladniček umístěných v obou budovách Městského úřadu ve Vysokém Mýtě, ul. B. Smetany 92 a Jiráskova 179 a v Turistickém informačním centru na náměstí Přemysla Otakara II. 96.

 

Potvrzení o poskytnutém finančním daru vydá na vyžádání městský úřad, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Veřejná finanční sbírka města Vysokého Mýta byla povolena Krajským úřadem Pardubického kraje Osvědčením č. j. KrÚ 29017/2022.

 

Sbírka