Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 11.8.2022

Nominace na Ceny města do 15. ledna

16.12.21

Foto Lukáš RuferKoronavirová epidemie a s ní související vládní opatření zásadně ovlivnily společenský, kulturní i sportovní život, přesto i tak se v roce 2021 ve Vysokém Mýtě uskutečnily některé akce, za které si jejich pořadatelé a účinkující zaslouží nominace na Cenu města. Mezi nominovanými by ani tentokrát neměli chybět studenti a žáci, sportovci a sportovní kolektivy i spolky.

 

Nominaci na Cenu města lze podat do 15. ledna v následujících kategoriích:

Výroční cena za kulturu za významné počiny na poli kulturním

Výroční cena za sport za významné počiny na poli sportovním

Výroční cena pro studenta / žáka roku za výjimečnou studentskou nebo žákovskou práci, aktivitu či vynikající výsledky

Cena Přemysla Otakara II. za zvlášť významnou nebo dlouhodobou činnost ve prospěch města Vysokého Mýta, humanitární čin, donátorství apod.

 

Výroční ceny za kulturu a za sport a cena pro studenta jsou udělovány za počin vykonaný v uplynulém kalendářním roce. Cena Přemysla Otakara II. za zvlášť významnou nebo dlouhodobou činnost ve prospěch města Vysokého Mýta, humanitární čin, donátorství apod. není časově omezená. Může být také udělena in memoriam za předpokladu, že datum úmrtí kandidáta nepředchází o více než 5 let od data jeho nominace.

 

Nominace se podává do 15. ledna 2022 písemně prostřednictvím podatelny Městskému úřadu ve Vysokém Mýtě, B. Smetany 92, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto, osobně, poštou, do datové schránky 47jbpbt nebo e-mailem se zaručeným podpisem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to na formuláři Nominace na udělení Ceny města Vysokého Mýta. Vytištěný nominační formulář je také k dispozici v Turistickém informačním centru.

 

Úplné informace o udílení Cen města, podávání a zpracování nominací i schvalování a předávání cen jsou uvedeny ve Statutu udílení Cen města Vysokého Mýta.