Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 24.9.2021

Naše město – naše společná věc aneb pojďme plánovat spolu

25.08.21

Foto Jaroslav HorákV M-klubu budou pokračovat komunitní setkání občanů v rámci přípravy nového strategického plánu rozvoje města Vysokého Mýta. Určena jsou pro obyvatele města a konat se budou 13., 14. a 20. září vždy v 16.00. Občané budou moci na setkáních sdělit svoje požadavky a přání, o kterých jsou přesvědčeni, že zlepší kvalitu života ve městě a povedou k jeho dlouhodobému rozvoji. První veřejná setkání proběhla před rokem v místních částech Vysokého Mýta a pak další plány zhatila zhoršená koronavirová situace a několikaměsíční lockdown. Nyní se komunitní setkání vracejí, aby se do přípravy strategického plánu mohli zapojit všichni, kteří mají zájem. První setkání se uskutečnilo v M-klubu 8. září pro Pražské Předměstí.  

 

Chcete přispět k rozvoji našeho města a jeho místních částí? Chcete se podílet na jejich rozkvětu?  Jste ochotni věnovat svůj čas a přispět svými nápady a zkušenostmi do nového strategického plánu? Srdečně Vás zveme na setkání občanů v sálech M-klubu ve Vysokém Mýtě v termínech:

 

pondělí   13. září, 16.00 – pro Choceňské Předměstí

úterý      14. září, 16.00 – pro Litomyšlské Předměstí

pondělí   20. září, 16.00 – pro Vysoké Mýto-Město (centrum)

 

Všechna čtyři setkání jsou rovnocenná a se stejným programem. Pokud někomu termín podle místa bydliště nevyhovuje, může přijít na jiný. 

 

Ilustrační foto Jaroslav Horák