Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 29.9.2022

Vysokomýtský zpravodaj zvítězil v národní soutěži

19.07.21

Foto archiv VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍVysokomýtský zpravodaj je nejlepším zpravodajem obcí a měst v národní soutěži TURISTPROPAG, rozhodla odborná porota. Ocenění za 1. místo převzali místostarosta města Martin Krejza a Dagmar Sabolčiková, ředitelka společnosti VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ a šéfredaktorka zpravodaje z rukou Karla Otavy, starosty Lysé nad Labem na galavečeru 20. ročníku výstavy Regiony 2021. „Z prvního místa máme velkou radost a bereme ho jako významné ocenění práce redakčního týmu i povzbuzení do budoucna. Potvrdilo se tak naše přesvědčení, že Vysokomýtský zpravodaj patří mezi nejlepší. Děkuji všem, kteří se podílejí na jeho tvorbě, a to jak redakci, tak i přispěvovatelům,“ řekl místostarosta Martin Krejza.

 

„Zlatou medaili jsme v redakci přijali s obrovskou radostí i vděčností. Je pro nás nejen motivací do budoucna, ale také zpětnou vazbou, že naše práce dává smysl. Za redakci Vysokomýtského zpravodaje a společnost VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ děkujeme zástupcům města Vysokého Mýta za důvěru, kterou nám jako vydavateli radničního periodika svěřili, a porotcům celostátní soutěže TURISTPROPAG za jejich hlasy,“ řekla Dagmar Sabolčiková.

 

Národní soutěžní přehlídka TURISTPROPAG 2021 v rámci 20. ročníku výstavy měst, obcí, mikroregionů a informačních center nazvané Regiony 2021 se letos konala již po sedmé a účastnilo se jí 330 projektů v 17 soutěžních kategoriích. Město Vysoké Mýto a VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ přihlásily zpravodaj do soutěže letos poprvé. 

 

Foto archiv VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ

 

Foto archiv VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ Foto archiv VYSOKOMÝTSKÁ KULTURNÍ  
     
Diplom zpravodaj