Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 29.9.2022

Uzavírky na komunikacích ve Vysokém Mýtě související s rekonstrukcí železničních přejezdů

02.07.21

Značka práce na silniciV souvislosti s plánovanou rekonstrukcí železniční trati mezi Vysokým Mýtem a Litomyšlí a s tím souvisejícími opravami železničních přejezdů dojde k úplné uzavírce provozu na pozemních komunikacích v místě těchto železničních přejezdů:

  • na pozemní komunikaci v ulici Slepá v místě železničního přejezdu P5169 od 5. července do 9. července,
  • na pozemní komunikaci na pozemku p. č. 5195/10 (mezi poli ve směru na Džbánov) v místě železničního přejezdu P5170 od 5. července do 9. července,
  • na místní komunikaci v ulici Rokycanova v místě železničního přejezdu P5165 od 2. srpna do 3. srpna.

 

 

Dále dojde k částečné uzavírce provozu, a to:

  • na silnici I/35 v místě železničního přejezdu P5161 od 28. července do 31. července. Objízdná trasa ve směru do Hradce Králové povede po bypassu vedle železničního přejezdu a ve směru na Svitavy bude před železničním přejezdem provoz odkloněn na místní komunikaci v ulici Průmyslová, po cca 1100 metrech na křižovatce se silnicí III/30523 v ulici Vraclavská se odbočí vlevo a cca po 600 metrech bude provoz opět pokračovat po silnici I/35,
  • na místní komunikaci v ulici Riegerova v místě železničního přejezdu P5163 od 1. srpna do 3. srpna, kdy bude uzavřen jeden jízdní pruh a průjezd uzavírkou bude možný pouze ze směru od silnice I/35.

 

Po dobu uzavírky je stanovená přechodná úprava provozu na místních a pozemních komunikacích dostupná k nahlédnutí na úřední desce Městského úřadu Vysoké Mýto. Stanovení přechodné úpravy provozu na silnici I/35 vydá Krajský úřad Pardubického kraje.