Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 4.8.2021

Chystají se opravy komunikací a chodníků

30.04.21

Foto Aleš FelgrTechnické služby plánují opravy dalších komunikací a chodníků i opravu venkovních sprch na Tyršově plovárně. Předpokládá se, že do oprav budou letos investovat přibližně 12 milionů korun. Především se připravují opravy komunikací v místních částech Knířov a Lhůta. Další etapou se bude letos pokračovat v opravě komunikace v ulici Českých bratří, a to v úseku od křižovatky s ulicí Javornického až za křižovatku s ulicí Palackého. V ulici Českých bratří v části od čp.13 až po křižovatku s ulicí Brandlova technické služby opraví také chodník.

 

Opravy chodníků se chystají rovněž v ulici Gen. Svatoně na pravé straně v úseku mezi ulicemi Jiráskova a Husova, a to od železničního přejezdu po silnici I/35, a také v ulici Jiráskova podél železniční tratě v úseku mezi ulicemi Rokycanova a Rašínova. Opraven bude rovněž chodník podél silnice I/35 v ulici Husova v úseku od čp. 294 až po ulici Riegrova a současně s tím i pravá strana chodníku v Riegrově ulici směrem k železničního přejezdu. V této ulici přitom dojde i k výměně a rozšíření veřejného osvětlení. Výměna veřejného osvětlení se připravuje také v Milíčově ulici.   

 

Postupně každým rokem technické služby provádí úpravy na Tyršově plovárně. „Vloni jsme opravili pravý břeh bazénu a zrekonstruovali venkovní pánské sprchy. Letos počítáme s opravou dámských sprch. Měli bychom s tím být hotovi před zahájením letošní sezony. S otevřením počítáme podle počasí na přelomu května a června, ale rozhodující slovo bude mít vývoj pandemie a související opatření,“ řekl ředitel technických služeb Jindřich Svatoš.

 

Foto Aleš Felgr