Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 13.12.2019

Do Sportcentra na golf, hokej, fotbal a třeba i na rugby

Email Tisk PDF

05.11.19

SportcentrumSportcentrum Vysoké Mýto rozšířilo spektrum služeb o multifunkční sportovní simulátor, který umožňuje návštěvníkům vyzkoušet celou řadu sportů.  V nabídce jsou populární hokej a fotbal, dále golf, basseball, americký fotbal, basketbal, rugby či kriket a navíc hry zombie vybíjená a pouťová střelnice. Při simulovaných sportech se využívají skutečné sportovní pomůcky. Více informací naleznete na webových stránkách www.sportcentrum-vm.cz.  


Celý článek...
 

Spolek AUDIOHELP pomáhá lidem se sluchovým postižením

Email Tisk PDF

04.06.19

Budova OptimalAUDIOHELP z. s. středisko pro sluchově postižené občany se sídlem v Ústí nad Orlicí provozuje ve Vysokém Mýtě služby pro sluchově postižené občany.  V kanceláři ve 3. patře Městského úřadu ve Vysokém Mýtě, ul. Jiráskova 179, je tato služba k dispozici  vždy jedno úterý v měsíci od 8.00 do 12.00 a potom odpoledne dle potřeby v Domově pro seniory Ledax a v Domě pokojného stáří Naděje. Ve druhé polovině roku 2019 bude  zástupce této organizace ve Vysokém Mýtě přítomen 2. července, 6. srpna, 3. září, 1. října, 5. listopadu a 3. prosince. AUDIOHELP z. s. poskytuje odborné sociální poradenství a provádí drobné opravy jak sluchadel, tak kompenzačních pomůcek pro sluchově postižené, čištění sluchadel, výměny hadiček u koncovek, prodej baterií do sluchadel a kompenzačních pomůcek a náhradních dílů.


 

Informace k prodeji lihovin v rámci příležitostného prodeje při konání kulturních a sportovních akcí

Email Tisk PDF

26.02.18

medovina1Celní úřad pro Pardubický kraj informuje v případech oznámení o prodeji lihovin v rámci příležitostného prodeje při konání kulturních a sportovních akcí. Informace se týká obcí a především spolků a sdružení, které pořádají výše uvedené společenské a kulturní akce. Jelikož se v současné době objevují případy, kdy ne všechna podaná oznámení jsou v souladu s § 14 zákona č. 65/2017 Sb., (např. ve věci včasného oznámení konání akce nejpozději tj. 5 pracovních dnů před konáním akce, absence všech povinných informací v oznámeních, atd….) a tedy ze strany provozovatele konané akce může docházet k naplnění skutkové podstaty přestupku s odkazem na ustanovení § 247a, zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád.


Celý článek...