Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je středa 27.5.2020

Pro přejezd silnice I/35 je od 14. 5. v provozu světelná křižovatka s ulicemi Riegerova a Pražská

13.05.19

Zprovozněné semafory na křižovatce silnice I/35 s ul Pražská a RiegerovaOd úterý 14. května dopoledne probíhá druhá etapa rekonstrukce vozovky v úseku od křižovatky silnice I/35 s ulicí Rokycanova po křižovatku s ulicí Gen. Svatoně. Potrvá do poloviny června a v jejím průběhu bude uzavřena křižovatka silnice I/35 s ulicí Prokopa Velikého. Pro přejíždění silnice I/35 je v druhé etapě rekonstrukce průtahu městem zprovozněna křižovatka silnice I/35 s ulicemi Pražská a Riegerova, která je řízena semafory.

 

Objízdná trasa zůstává stejná jako v první etapě. Ve směru od Hradce Králové vede na okraji Vysokého Mýta vpravo po místní komunikací přes ulici Průmyslovou, s odbočením vpravo na ulici Vraclavskou a dále vlevo, po tzv. „Peklovecké“ k silnici III/35711 (tzv. „Vanická“) a zpět do ulice Gen. Svatoně, ze které vyústí na křižovatku se silnicí I/35. Opačný směr Olomouc – Hradec Králové bude veden volnou polovinou vozovky po staveništi.

 

Poslední třetí etapa rekonstrukce vozovky v úseku od křižovatky silnice I/35 s ulicí Gen. Svatoně po okružní křižovatku bude probíhat od poloviny června do konce července. V průběhu této etapy povede objízdná trasa ve směru od Litomyšle z kruhového objezdu ulicí Českých bratří, vlevo ulicí Jeronýmovou, dále Litomyšlskou ulicí vlevo na ulici Prokopa Velikého, ze které se na světelné křižovatce vrátí na silnici I/35 vpravo směr Hradec Králové. Opačný směr Hradec Králové – Olomouc bude veden volnou polovinou vozovky po staveništi.