Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 23.1.2021

Nominace na Cenu města Vysokého Mýta za rok 2020

01.12.20

Foto Lukáš RuferMěstský úřad přijímá do 15. ledna nominace na Cenu města Vysokého Mýta za rok 2020. Ta se uděluje ve 4 kategoriích:

• Výroční cena za kulturu za významné počiny na poli kulturním
• Výroční cena za sport za významné počiny na poli sportovním
• Výroční cena pro studenta / žáka roku za výjimečnou studentskou nebo žákovskou práci, aktivitu či vynikající výsledky
• Cena Přemysla Otakara II. za zvlášť významnou nebo dlouhodobou činnost ve prospěch města Vysokého Mýta, humanitární čin, donátorství apod.

 

Výroční ceny za kulturu a za sport a cena pro studenta jsou udělovány za počin vykonaný v uplynulém kalendářním roce. Cena Přemysla Otakara II. za zvlášť významnou nebo dlouhodobou činnost ve prospěch města Vysokého Mýta, humanitární čin, donátorství apod. není časově omezená. Může být také udělena in memoriam za předpokladu, že datum úmrtí kandidáta nepředchází o více než 5 let od data jeho nominace.

 

Nominace se podává písemně prostřednictvím podatelny Městskému úřadu ve Vysokém Mýtě, B. Smetany 92, Vysoké Mýto-Město, 566 01 Vysoké Mýto, osobně, poštou, do datové schránky 47jbpbt nebo e-mailem se zaručeným podpisem na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to na formuláři Nominace na udělení Ceny města Vysokého Mýta. Vytištěný nominační formulář je také k dispozici v Turistickém informačním centru. 

 

O držitelích Cen města Vysokého Mýta rozhodne zastupitelstvo města. Držitelé si ceny převezmou na slavnostním večeru v Šemberově divadle. 

 

Úplné informace o udílení Cen města, podávání a zpracování nominací i schvalování a předávání cen jsou uvedeny ve Statutu udílení Cen města Vysokého Mýta

 

Foto Lukáš Rufer