Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 16.1.2021

Úřední hodiny Městského úřadu ve Vysokém Mýtě

16.04.20

Ilustrační foto Vlastimil RaškaMěstský úřad Vysoké Mýto rozšíří od pondělí 20. dubna až do odvolání úřední hodiny pro veřejnost. V pondělí a ve středu budou obě budovy úřadu otevřeny od 8.00 do 17.00, v úterý a ve čtvrtek od 8.00 do 15.00, vždy s přestávkou od 11.30 do 12.30 na dezinfekci prostor. V pátek 24. dubna bude městský úřad z technických důvodů pro veřejnost uzavřen.

 

V souvislosti s prodloužením nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR kvůli epidemii Covid-19 a s ohledem na mimořádná krizová opatření žádáme občany, aby pečlivě zvážili svoji návštěvu městského úřadu, a není-li to nezbytně nutné, odložili vyřízení svých záležitostí na pozdější termín. Doporučujeme tyto záležitosti nejlépe předem konzultovat telefonicky nebo elektronicky. Zaměstnanci úřadu všem ochotně poradí a navrhnou další postup. Kontakty na ně jsou uvedeny na městských webových stránkách ZDE.  

 

I nadále trvá opatření týkající se omezení pohybu osob po budovách úřadu během úředních hodin. Prakticky to znamená, že v budově městského úřadu v ulici B. Smetany (na náměstí) bude i nadále umožněn přístup pouze do klientského centra. Stejný režim funguje i v budově úřadu v Jiráskově ulici. Pokud občan přijde na městský úřad v neodkladné záležitosti, může konkrétního zaměstnance kontaktovat telefonem, který je k dispozici v přízemí úřadu. Toto opatření vychází z nařízení Ministerstva zdravotnictví a chrání jak občany, tak i zaměstnance úřadu před možným šířením nákazy.

 

Prosíme občany, kteří se vydají na městský úřad, aby dodržovali pravidla vyvěšená při vstupu do budov a vcházeli dovnitř jednotlivě a s rouškou, která jim chrání nos a ústa. V obou prostorách je také třeba řídit se pokyny zaměstnanců úřadu a strážníků městské policie.  

 

Informace o úředních hodinách a omezení provozu jsou zveřejněny na úřední desce městského úřadu ZDE. O dalších provozních změnách úřadu vycházejících z případných nových opatření vlády budeme občany informovat na městských webových stránkách.

 

Děkujeme za pochopení a také za to, že svým zodpovědným chováním chráníte před onemocněním sebe i lidi kolem vás.

Mgr. Jan Vlček, tajemník městského úřadu

 

Úřední hodiny Městského úřadu Vysoké Mýto

 

Pondělí                        8.00 – 11.30, 12.30 –17.00
Úterý 8.00 – 11.30, 12.30 –15.00

Středa

8.00 – 11.30, 12.30 –17.00
Čtvrtek 8.00 – 11.30, 12.30 –15.00
Pátek městský úřad pro veřejnost uzavřen

 

 

Služby Czech POINT (výpisy z rejstříku trestů, katastru nemovitostí atd.)

 

v úředních hodinách Městského úřadu Vysoké Mýto

  • v klientském centru městského úřadu v ulici B. Smetany 92 (na náměstí)