Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 4.6.2020

Ochranné prostředky a dezinfekce pro lékaře, lékárny a další zdravotnická a sociální zařízení

30.03.20

 

Městský úřad vydává ochranné prostředky pro zdravotnická a sociální zařízení, foto Jan VlčekV sobotu 28. března dorazily na městský úřad do Vysokého Mýta další ochranné prostředky. Ze skladu Pardubického kraje přišla nová várka roušek a respirátorů pro lékaře a zdravotnická zařízení. Dalších 552 roušek, 635 respirátorů a 32 litrů dezinfekce na ruce je určených pro seniory a hendikepované v Domově pro seniory Ledax, Domě pokojného stáří Naděje, v městských domech s pečovatelskou službou, v Berenice a pro Zařízení sociální péče Choceň. Městský úřad je rozděluje podle pokynů a rozdělovníku Krajského úřadu Pardubického kraje. Spolu s tím Pardubický kraj poslal 100 litrů dezinfekce na ruce pro Vysokomýtskou nemocnici. Distribuce ochranných prostředků probíhá na městském úřadě od neděle 29. března.

Rozdělovník roušek pro lékaře a zdravotnická zařízení naleznete ZDE, respirátorů ZDE.

 

Místo vyzvednutí: Městský úřad, B. Smetany 92 (na náměstí), Vysoké Mýto, boční vchod s nápisem Městská policie Zavolejte na tel. č. 775 431 651, až budete před budovou.

 

Vezměte s sebou, prosíme,  průkaz totožnosti, razítko a vlastní propisovací tužku.

Souhrnný odběr pro více lékařů je možný. Nahlásíte jméno a telefonní číslo osoby, pro kterou ochrané prostředky vyzvedáváte a tato osoba hned po jejich obdržení potvrdí e-mailovou zprávou jejich převzetí a počet kusů na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Na uvedený e-mail rovněž napište:

-          pokud o přidělený počet ochranných prostředků dle rozdělovníku nemáte zájem

-          pokud jste se v rozdělovníku, ale do této skupiny patříte.

 

Foto Jan Vlček