Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pondělí 21.9.2020

Výzva praktickým lékařům, specialistům, stomatologům a lékárníkům k vyzvednutí respirátorů

21.03.20

Ochranné pomůcky pro lékaře, foto Jan VlčekMěsto Vysoké Mýto jako obec s rozšířenou působností pokračuje podle pokynu Krajského úřadu Pardubického kraje v distribuci ochranných prostředků potřebných pro další fungování ambulancí a zdravotnických zařízení ve Vysokomýtském regionu. V neděli 22. března a pondělí 23. března jsou pro ně na městském úřadě připravené k převzetí respirátory FFP2. Vyzýváme proto praktické lékaře, specialisty, stomatology a lékárníky, aby si je přišli vyzvednout. Respirátory FFP2 budou vydávány podle rozdělovníku zaslaného Krajským úřadem Pardubického kraje. Rozdělovník naleznete v příloze ZDE.

 

Termín pro vyzvednutí: neděle 22. března od 14.00 do 16.00

                                       pondělí 23. března od 8.00 do 16.00, další dny od 8.00 do 14.00.

V jiném termínu je výdej možný po předchozí telefonické domluvě.

 

Místo vyzvednutí: Městský úřad, B. Smetany 92 (na náměstí), Vysoké Mýto, boční vchod s nápisem Městská policie Zavolejte na tel. č. 775 431 651, až budete před budovou.

 

Ochranné pomůcky pro lékaře, foto Jan VlčekVezměte s s sebou, prosíme,  průkaz totožnosti, razítko a vlastní propisovací tužku.

 

Souhrnný odběr pro více lékařů je možný. Nahlásíte jméno a telefonní číslo osoby, pro kterou OOPP vyzvedáváte a tato osoba hned po jejich obdržení potvrdí e-mailovou zprávou jejich převzetí a počet kusů na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Na uvedený e-mail rovněž napište:

-          pokud o přidělený počet ochranných prostředků dle rozdělovníku nemáte zájem

-          pokud jste se v seznamu lékařů, specialistů, lékárníků a stomatologů nenašli, ale do této skupiny patříte.

Děkujeme za spolupráci.