Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je sobota 11.7.2020

Dopravní omezení v průběhu další části úpravy komunikace v ulici Gen. Závady

05.02.20

Křižovatka ul. Zavady s ul. JiráskovaZ důvodu rozsáhlých úprav komunikace v ulicích Gen. Závady a Jiráskova bude od 11. února do 17. dubna uzavřen provoz v křižovatkách v ulici Jiráskova s ulicemi Gen. Závady a Žižkova. V souvislosti s uzavřením provozu v křižovatkách dojde k zamezení vjezdu do části ulice Gen. Závady v úseku od ulice Jiráskova po ulici Husova.

 

Pro umožnění vjezdu vozidel do jednosměrné části ulice Žižkova bude v úseku od ulice Denisova po ulici Jiráskova umožněn obousměrný provoz.

 

Po dobu výstavby chodníků v nárožích křižovatek bude chodcům umožněn průchod křižovatkou. Při přestavbě chodníku v ulici Gen. Závady, v úseku od zastávky ČD po přechod pro chodce přes I/35, bude chodcům umožněn průchod ulicí po vozovce podél nových parkovacích stání, kde jsou již stavební práce dokončeny.

 

Objízdná trasa bude vyznačena ulicemi Rokycanova, V Peklovcích a Prokopa Velikého. Řidiči však mohou zvolit vlastní trasu např. po silnici  I/35, a to ve vazbě na aktuální intenzitu provozu.

 

Úpravami komunikace se v místě zvýší bezpečnost pro všechny účastníky silničního provozu.

 

Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích po dobu uzavírky je dostupná k nahlédnutí na úřední desce Městského úřadu Vysoké Mýto ZDE.

 

Foto Josef Vojtěch