Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je neděle 5.7.2020

Tým žáků Základní školy Jiráskova reprezentoval město v krajském kola soutěže Právo pro každý den

31.05.19

Pravo pro kazdeho 6Tým žáků ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto ve složení Veronika Benešová, Karolína Kubová, Tomáš Doležal, Vojtěch Fuksa reprezentoval Vysoké Mýto na krajském kole soutěže Právo pro každý den, které proběhlo 28. května v Chrudimi. Krajského kola se zúčastnilo celkem 17 základní škol a 7 gymnázií z Pardubického kraje. Vyhodnocení proběhlo zvlášť pro každou kategorii. Zástupci Vysokého Mýta skončili na 17. místě v kategorii ZŠ. Děkujeme jim, že reprezentovali město s maximálním nasazením a pílí.

 

Městské kolo soutěže Právo pro každý den proběhlo ve středu 17. dubna v M-klubu. Zúčastnili se ho žáci základních škol Jiráskova a Javornického. Úkolem soutěže je osvědčení znalostí získaných během interaktivní výuky, která na těchto základních školách probíhá již devátým rokem.  Soutěží se ve čtyř, případně tří členných smíšených družstvech. Vítězný tým postoupil do krajského kola.

 

Podstatou celého projektu není zvítězit, ale získat maximum informací pro svůj život. A to se všem těm, kteří prošli projektem Právo pro každého nebo také Právo pro každý den, podařilo.

 

Ve Vysokém Mýtě tento projekt běží již devátým rokem.

 

 

 

Pravo pro kazdeho 3 Pravo pro kazdeho 5 Pravo pro kazdeho 10