Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je čtvrtek 27.6.2019

Objízdné trasy po dobu rekonstrukce silnice I/35 na průtahu Vysokým Mýtem

29.03.19

Krizovatky1Z důvodu rekonstrukce silnice I/35 ve Vysokém Mýtě budou od 8. dubna do 31. července na průtahu městem platit tři částečné uzavírky. Objízdné trasy jsou stanoveny vždy pro jeden směr jízdy, druhý směr povedevolnou polovinou vozovky po staveništi. Od 8. dubna do 12. května v době uzavírky úseku silnice I/35 od křižovatky s ulicí Vraclavská ke křižovatce silnice I/35 s ulicí Rokycanova povede objízdná trasa ve směru od Hradce Králové na okraji Vysokého Mýta vpravo po místní komunikací přes ulici Průmyslovou, s odbočením vpravo na ulici Vraclavskou a dále vlevo, po tzv. „Peklovecké“ k silnici III/35711 (tzv. „Vanická“) a zpět do ulice Gen. Svatoně, ze které vyústí na křižovatku se silnicí I/35. Opačný směr Olomouc – Hradec Králové bude veden volnou polovinou vozovky po staveništi.

 

Stejná objízdná trasa bude platit i od 13. května do 16. června v průběhu rekonstrukce silnice I/35 v úseku od křižovatky s ulicí Rokycanova po křižovatku s ulicí Gen. Svatoně.

 

Při rekonstrukci silnice I/35 v úseku od křižovatky s ulicí Gen. Svatoně po okružní křižovatku u čerpacích stanic povede od 17. června do 31. července objízdná trasa ve směru od Litomyšle z kruhového objezdu ulicí Českých bratří, vlevo ulicí Jeronýmovou, dále Litomyšlskou ulicí vlevo na ulici Prokopa Velikého, ze které se na světelné křižovatce vrátí na silnici I/35 vpravo směr Hradec Králové. Opačný směr Hradec Králové – Olomouc bude veden volnou polovinou vozovky po staveništi.

 

Stavební práce na rekonstrukci silnice I/35 ve Vysokém Mýtě budou dokončeny do 31. července 2019. Na místních komunikacích, které budou sloužit pro objízdnou trasu ve směru Hradec Králové – Olomouc, bude před zahájením i po skončení objížďky provedena výsprava vozovky.