Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přejít přímo na obsah stránky

Vysoké Mýto

oficiální stránky města

Dnes je pátek 22.3.2019

Uzavírky provozu jednopruhové místní komunikace v Jiráskově ulici

08.06.18

JiraskovaV souvislosti s rekonstrukcí plynovodu v ulicích Jiráskova a Štefánikova ve Vysokém Mýtě dojde v termínu od 25. 6. do 15. 8. k uzavírkám provozu jednopruhové místní komunikace v ulici Jiráskova, a to v úseku mezi ulicemi Prokopa Velikého a Gen. Svatoně. Uzavírky budou členěny do tří následujících etap, tak aby byl zachován příjezd do ulice Štefánikova alespoň z jedné strany ulice Jiráskova.

 

 

 

 

 

I. etapa od 25. 6. do 11. 7. - uzavření provozu v úseku od sjezdu k domu č. p. 395 po cca polovinu křižovatky s ulicí Štefánikova;

 

II. etapa od 12. 7. do 27. 7. - uzavření provozu v úseku od křižovatky s ulicí Štefánikova po konec zahrady u domu č. p. 434. Do ulice Štefánikova bude umožněn příjezd po ulici Jiráskova ve směru od ulice Prokopa Velikého, kde dojde zneplatnění stávajícího zákazu vjezdu;

 

III. etapa od 30. 7. do 15. 8. - uzavření provozu v úseku od zahrady u domu č. p. 434 po křižovatku se silnicí II/357 v ulici Gen. Svatoně. Do ulice Štefánikova bude umožněn příjezd po ulici Jiráskova ve směru od ulice Prokopa Velikého,  kde dojde zneplatnění stávajícího zákazu vjezdu.

 

Přechodná úprava provozu na pozemních komunikacích po dobu uzavírek je dostupná k nahlédnutí na úřední desce ZDE.

Postup prací může být ovlivněn uspořádáním ostatní technické infrastruktury v místě pokládky nového plynovodu a také vlivem počasí. Z uvedeného důvodu může dojít k posunu termínů.

 

Zhotovitelem stavebních prací bude společnost LBtech a. s.